Připojení k internetu na technologii 5GHz AC AirMAX sdílené tarify

Tarify jsou sdíleny všemi klienty na sektorové anténě vysílače, kde je klient připojen. Rychlost připojení klienta závisí na počtu připojených klientů, kteří momentálně využívají internetové připojení, které se dle nastavení vysílače rozdělí mezi aktivní klienty.

Tarif 5GHz Rychlost připojení
Download **
Cena služby
za měsíc (s DPH)
Internetová IPTV
v ceně
Tarif 50 50 Mbit 400 Kč ANO
Tarif 80 80 Mbit 800 Kč ANO

Tarify lze aktivovat pouze na vysílačích umožnující technologii AirMAX AC.Oo možnosti připojení nás prosím kontaktujte.

Připojení k internetu na technologii 5GHz sdílené tarify

Daný tarif, je sdílený pro všechny klienty na daném sektoru vysílače Našeho přistupového bodu, kde jsou daní klienti připojeni. Rychlost připojení daného klienta závisí na tom, kolik je aktuálně připojených klientů, kteří momentálně využívají internetové připojení a to se dle nastavení vysílače rozdělí mezi aktivní klienty, dle daných tarifů.

Tarif 5GHz Rychlost připojení
Download **
Cena služby
za měsíc (s DPH)
Internetová IPTV
v ceně
Tarif Standard 15 Mbit 300 Kč NE
Tarif Maxi 20 Mbit 400 Kč ANO
Tarif Profi 25 Mbit 500 Kč ANO

Připojení k internetu na technologii 5GHz vyhrazené tarify

Daný tarif, je vyhrazený pro všechny klienty na daném vysílacím bodu, kde jsou daní klienti připojeni. Maximální rychlost udává rychlost stahování při optimálních podmínkách a neměla by klesnou pod minimální hranici.

Tarif 5GHz Rychlost připojení
Download **
Cena služby
za měsíc (s DPH)
Internetová IPTV
v ceně
Tarif_5_8 8 Mbit 300 Kč NE
Tarif_5_10 10 Mbit 400 Kč ANO
Tarif_5_12 12 Mbit 500 Kč ANO
Tarif_5_14 14 Mbit 700 Kč ANO
Tarif_5_16 16 Mbit 800 Kč ANO

Připojení k internetu panelových domů

Na takovém panelovém domě je namontováno zařízení, které je majetkem společnosti XLNET s.r.o. a každý klient je připojen zvlášť kabelem přímo do bytu. Takto připojení klienti mají každý svoji sdílenou rychlost připojení k internetu a navzájem se neovlivňují.

Panelové
domy
Rychlost připojení
Download **
Cena služby
za měsíc (s DPH)
Internetová IPTV
v ceně
Pan_30 30 Mbit 300 Kč NE
Pan_40 40 Mbit 400 Kč ANO
Pan_50 50 Mbit 500 Kč ANO

Přepojení ze staré technologie2,4 GHz na 5 GHz ZCELA ZDARMA!!

Nabídka přepojení na 5 GHz technologii je určena pro klienty co mají připojení na technologii 2,4 GHz. Cena přepojení na technologii 5GHz záleží na stávající rychlosti připojení, aktuální cena najdete níže. Stávající zařízení použité pro připojení se stává majetkem společnosti XLNET s.r.o.. Po přepojení musí být klient připojen minimálně 6 měsíců ve stávajícím tarifu bez přechodu na nižší tarif připojení. Nabídka přepojení na 5 GHz technologii je omezena na pokrytí 5 GHz signálem. Dle požadavku budeme průběžně pokrývat nové oblasti touto technologií.

Ceník servisních prací

Typ zásahu Cena (s DPH)
Oprávněná reklamace 0 Kč
Neoprávněná reklamace 500 Kč

Ceník administrativních poplatků

Úkon Cena (s DPH)
Přerušení služby na žádost klienta 0 Kč
Znovuzapojení služby na žádost klienta 500 Kč
Znovuzapojení služby po uhrazení dlužné částky 500 Kč
Zvýšení tarifu na žádost klienta 0 Kč
Snížení tarifu na žádost klienta 500 Kč

 

** Údaje o rychlostech služby mají následující význam:

-     Inzerovaná rychlost - je rychlost, kterou poskytovatel používá ve svých komerčních komunikacích, včetně inzerátů a marketingu v souvislosti s propagací nabídek služeb přístupu k síti Internet. Pokud není u údaje o rychlosti připojení jednoznačně uvedeno o jakou rychlost se jedná, pak jde o inzerovanou rychlost. Pokud není stanoveno jinak, inzerovaná rychlost je totožná s maximální rychlostí.

-     Maximální rychlost - je rychlost, kterou může uživatel očekávat, že ji bude mít k dispozici při přístupu ke službě minimálně jednou denně a to v čase od 00:00 hod. do 24:00 hod.

-  

-     Běžně dostupná rychlost - je rychlost, kterou bude mít uživatel k dispozici:

  1. Při službě s garantovanou rychlostí – na úrovni minimálně 90% z maximální rychlosti po dobu minimálně 90% z každého souvislého 4-hodinového intervalu.
  2. Při službě ve sdíleném pásmu – na úrovni minimálně 60% z maximální rychlosti v každém souvislém 24-hodinovém intervalu.

-      Minimální rychlost - je rychlost, kterou bude mít uživatel k dispozici:

  1. Při službě s garantovanou rychlostí – 80% z maximální rychlosti.
  2. Při službě ve sdíleném pásmu – 20% z maximální rychlosti

Objednejte ještě dnes

 

Naše společnost XL NET s.r.o. provozuje rozsáhlou bezdrátovou síť, která poskytuje vysokorychlostní přístup k internetu v obcích Velké Hoštice, Albertovec, Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Borová, Kravaře, Chuchelná, Píšť, Štěpánkovice, Štítina, Vřesina a Závada.
 

Kombinace rozsáhlého pokrytí, vyspělých technologií a především našich mnohaletých zkušeností v oboru nám umožňuje nabídnout vysokou stabilitu připojení a kvalitu souvisejících služeb za nízké pořizovací náklady i měsíční tarify za užívání vysokorychlostního přístupu k internetu.

 

Změřte si rychlost připojení