moravka 03 big

Interaktivní digitální úřední deska do každého města a obce

Nabízíme outdoorové řešení pro všechny města a obce a státní instituce, které vnímají potřebu nepřetržité komunikace s občany jako prioritu. Venkovní modely jsou připraveny informovat občany 24 hodin 7 dní v týdnu 365 dní v roce i v zimě, kdy teploty klesají pod nulu, tak v létě, kdy polední horka mohou překračovat tropické třicítky. Vyvěšování a svěšování povinně publikovaných dokumentů nikdy nebylo jednodušší a digitální interaktivní úřední deska odvede veškerou práci za Vás.

Dejte přednost kvalitě a jistotě

velmi odolná, celo-nerezová nosná konstrukce, IP65, snadný přístup a servisovatelnost. Možnost umístění na zeď, na stojanu nebo v rámu. Minimalistický design. Nejnovější technologie, kvalitní materiály a spolehlivá elektronika kiosku garantuje bezpečný a nepřetržitý provoz.

napajedla 02 big

Mikroregiony

Města a obce

Informační centra

CHKO

Památkové zóny

Turistické trasy

Hrady a zámky

Muzea

Školy

Software

Obsah připravujeme zákazníkům na míru dle jejich požadavků a specifik. Naší velkou výhodou je praxe z online komunikace a proto obsah navrhujeme na podkladě ověřených uživatelských zkušeností, kde základním aspektem je jednoduchost a dobrá ovladatelnost.

Záruční servis a pozáruční servis

Drobné závady/opravy/nastavení. Do 24 hod. od nahlášení závady v místě objednatele

Složitější závady - do 72 hodin od nahlášení závady (výměna části, apod.)

Pozáruční servis - Pozáručním servisem se rozumí oprava zařízení, jehož chybná funkce je způsobená vadou dílů, na něž se již nevztahuje záruka. Je zajištěn minimálně po dobu 3 let po uplynutí záručních podmínek na zakoupené zařízení