Připojení k internetu na technologii 5GHz sdílené tarify

Daný tarif, je sdílený pro všechny klienty na daném vysílači Našeho přístupového bodu, kde jsou daní klienti připojeni. Rychlost připojení daného klienta závisí na tom, kolik je aktuálně připojených klientů, kteří momentálně využívají internetové připojení a to se dle nastavení vysílače rozdělí mezi aktivní klienty, dle daných tarifů

Připojení k internetu na technologii 5GHz vyhrazené tarify

Tato technologie je novější a nabízí kvalitnější připojení do internetu. Výhodou této technologie je vysoká stabilita připojení, vyšší dosahované rychlosti, nižší odezvu do internetu a také menší zarušení signálu v tomto pásmu. Je ideální pro provozování VoIP telefonováni.

Připojení k internetu panelových domů

Připojení se provádí na technologii 5GHz , která má vysokou stabilitu a umí dosahovat vyšších přenosových rychlostí. Na takovém panelovém domě je namontováno zařízení , které je majetkem společnosti XLNET s.r.o. a každý klient je připojen zvlášť kabelem přímo do bytu. Takto připojení klienti mají každý svoji rychlost připojení k internetu a navzájem se neovlivňují.

 

Objednejte ještě dnes

 

Důležité upozornění:

Vzhledem k preventivním opatřením, která proti šíření koronaviru v České republice vyhlásila Bezpečnostní rada státu, Vás informujeme o zavedení organizačních změn Naší společnosti. Vedení firmy rozhodlo o zákazu návštěv veškerých cizích osob. Z tohoto důvodu nepřijímáme žádné hotovostní platby. Veškeré platby prosím zasílejte převodem, bezhotovostně na Váš bankovní účet. Neprovádíme servisy klientů, kteří jsou v karanténě. Ani u klientů v povinné karanténě vracejících se za zahraničí. V případě že je klient v karanténě, je povinen tuto skutečnost Nám nahlásit.  V případě, že nám tuto skutečnost klient nenahlásí, vystavuje se nebezpečí právních postihů dle nařízení vlády!

V případně dotazů Nás prosím kontaktujte na +420606900785

Děkujeme za pochopení.

 

Naše společnost XL NET s.r.o. provozuje rozsáhlou bezdrátovou síť, která poskytuje vysokorychlostní přístup k internetu v obcích Velké Hoštice, Albertovec, Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Borová, Kravaře, Chuchelná, Píšť, Štěpánkovice, Štítina, Vřesina a Závada.
 

Kombinace rozsáhlého pokrytí, vyspělých technologií a především našich mnohaletých zkušeností v oboru nám umožňuje nabídnout vysokou stabilitu připojení a kvalitu souvisejících služeb za nízké pořizovací náklady i měsíční tarify za užívání vysokorychlostního přístupu k internetu.

 

Změřte si rychlost připojení