Informace o VOIP

Nabízíme možnost telefonovat přes internet (technologie VoIP), která umožňuje telefonování do pevných a mobilních sítí za výhodných podmínek bez paušálu a bez minimální provolané částky za měsíc.

Nyní AKCE: Každé nové VoIP zařízení zakoupené u nás získá 1 000,- Kč kredit na volání (slouží pro připojení klasického telefonu k internetu).

Náš partner pro VoIP telefonii je společnost RIO Media a.s. (www.802.cz)

Telefonování do národní sítě ve špičku 0,43 (0,52 s DPH) Kč/minutu mimo špičku 0,25 (0,30 s DPH) Kč/minutu a mobilní siťě 2,80 (3,39 s DPH) Kč/minutu. Telefonní hovor je účtován po sekundách!

Volání v rámci firmy 802.cz a sítě XLNET je ZDARMA, podrobnější ceník volání.

Možnost okamžitého zjištění provolané částky a kontrola zůstatku kreditu,tím máte přehled o Vašich hovorech a zůstatku kreditu.

Objednejte ještě dnes

 

Důležité upozornění:

Vzhledem k preventivním opatřením, která proti šíření koronaviru v České republice vyhlásila Bezpečnostní rada státu, Vás informujeme o zavedení organizačních změn Naší společnosti. Vedení firmy rozhodlo o zákazu návštěv veškerých cizích osob. Z tohoto důvodu nepřijímáme žádné hotovostní platby. Veškeré platby prosím zasílejte převodem, bezhotovostně na Váš bankovní účet. Neprovádíme servisy klientů, kteří jsou v karanténě. Ani u klientů v povinné karanténě vracejících se za zahraničí. V případě že je klient v karanténě, je povinen tuto skutečnost Nám nahlásit.  V případě, že nám tuto skutečnost klient nenahlásí, vystavuje se nebezpečí právních postihů dle nařízení vlády!

V případně dotazů Nás prosím kontaktujte na +420606900785

Děkujeme za pochopení.

 

Naše společnost XL NET s.r.o. provozuje rozsáhlou bezdrátovou síť, která poskytuje vysokorychlostní přístup k internetu v obcích Velké Hoštice, Albertovec, Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Borová, Kravaře, Chuchelná, Píšť, Štěpánkovice, Štítina, Vřesina a Závada.
 

Kombinace rozsáhlého pokrytí, vyspělých technologií a především našich mnohaletých zkušeností v oboru nám umožňuje nabídnout vysokou stabilitu připojení a kvalitu souvisejících služeb za nízké pořizovací náklady i měsíční tarify za užívání vysokorychlostního přístupu k internetu.

 

Změřte si rychlost připojení